O nas

O NAS

Zapewniamy kompleksową oraz profesjonalną pomoc w personalizowaniu gadżetów promocyjnych dla Twojej Firmy. Oferujemy dowolne znakowanie oraz zaopatrzenie w oryginalne produkty, według indywidualnego projektu.

Start prezent

Start Prezent powstał na bazie wieloletniego doświadczenia w branży reklamowej. Posiadamy w swojej ofercie pełen asortyment gadżetów reklamowych wielu znanych marek jak również artykuły promocyjne, pomagając stworzyć Twojej firmie zaplecze marketingowe oraz około eventowe.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych jak i małych firm. Przyczyniamy się do rozwoju rynku, wprowadzając nowe technologie przy otwartej współpracy z producentami alternatywnymi, dzięki czemu masz pewność oryginalnej promocji swojej firmy. Na potrzeby Twojego zamówienia wykonujemy spersonalizowane produkcje według indywidualnego projektu, oferując każdy typ znakowania.

Dla klientów detalicznych przeznaczony jest nasz sklep w którym znajdziesz jedynie część z oferowanych gadżetów. Katalogi jak i produkty w umownej cenie znajdziesz w zakładce oferta. Możliwe jest również wysłanie zapytania ofertowego z  prośbą o wycenę w dostępnym formularzu -produkty, gadżety dla firm. Dziękujemy za Twoje zaufanie i zapraszamy do współpracy

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)
Nazwa firmy
E-mail (wymagane)
Numer telefonu
Wiadomość

Sprawdź naszą ofertę, może brakuje tam właśnie Twojego produktu i chciałbyś nawiązać z nami współpracę?  Jesteśmy tu dla Ciebie, zarówno dla klientów jak i producentów

WordPress Image Lightbox